tourbillon watches

Služby

 Lékárna na pěší zóně v centru Jablonce nad Nisou vznikla v roce 2000, provoz byl zahájen 15. února 2000.

Poskytujeme kvalitní lékárenské služby a odborné poradenství v oblasti léčiv, potravinových doplňků i kvalitní hypoalergenní kosmetiky.

Našim hlavním krédem je individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi, s vysokou mírou snahy najít řešení problému.

Náš kompletní odborný tým si pro svou nutnou erudovanost permanentně rozšiřuje své znalosti na pravidelných seminářích kontinuálního vzdělávání.

Vám, našim klientům, jsme denně schopni nabídnout jakoukoliv z více jak 9000 položek, včetně velkého výběru sypaných bylin, které držíme skladem. Kompletnost služeb doplňujeme o výrobu léků individuálně připravovaných, které Vám na počkání či nejpozději do 24hod. zhotovíme ve vlastní laboratoři.

Samozřejmostí je pro nás individuální poradenství v oblasti cen léčiv, předepsaných na lékařský předpis, včetně jejich úhrad a doplatků.

Pro své blízké můžete u nás zakoupit dárkové poukazy.

Příznivci homeopatie u nás najdou velmi široký sortiment těchto přírodních léčiv, s jejichž výběrem pomůže v této oblasti naturální a alternativní léčby speciálně školená magistra.

  

Lékárna je držitelem osvědčení o registraci pro

- výdejní činnost léčiv a prostředků zdravotnické techniky
- přípravu individuálně připravovaných léčiv na recepty jako jsou masti, roztoky, tobolky, čípky, oční, ušní a nosní kapky
- přípravu hromadně vyráběných léčiv na volný prodej jako je např. oční borová voda, peroxid vodíku, líh, Jarischův roztok atd.
- odborné poradenství z oblasti homeopatie 

- přijímáme elektronické recepty – eRecept

 

Přijímáme

- platební karty
- poukázky TICKET MULTI, UNIŠEK, UNIŠEK +, TICKET MEDICA, TICKET COMPLIMENT DÁRKOVÝ, SODEXHO FLEXIPASS, VITAL PASS, DÁRKOVÝ PASS
- je možno u nás zakoupit DÁRKOVOU POUKÁZKU v hodnotě 500 a 300 Kč jako dárek pro Vaše blízké na uhrazení čehokoli v naší lékárně

Nabízíme AKČNÍ CENY na většinu sortimentu.

Pokud pacientem požadovaný přípravek v sortimentu nevedeme, jsme schopni ho INDIVIDUÁLNĚ OBJEDNAT do druhého dne u našich distributorů.