Nuxe Reve de Miel - medová řada

Nuxe Reve de Miel - medová řada

S nastávající zimou bychom Vám chtěli blíže představit Reve de Miel - medovou řadu luxusní francouzské kosmetiky Nuxe.


Kosmetika Nuxe používá originální metody založené na poznatcích botaniky a je určena primárně pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje skoro 80% přírodních ingrediencí. 

Přípravky z medu jsou jediná řada kosmetiky Nuxe, která je živočišného původu. Obsahuje med, který reparuje pleť a jako jediný ze všech látek, ze kterých se kosmetika Nuxe skládá je živočišného původu. Přípravky z medu můžete využít na celé tělo. Tato sekce obsahuje odličovací gely, tělová mléka i sprchové gely. Přípravky z medu nádherně voní a Vaše pleť s nimi bude jako nová.

Přípravky se hodí pro nastávající chladné období, kdy potřebujeme pleť chránit a vyživit, aby jí povětrnostní vlivy nijak neuškodily. Pokud máte pleť suchou můžete samozřejmě celou řadu používat celoročně. 

Díky tomu , že jde o ucelenou řadu pleťové i tělové kosmetiky, můžete úžasnou vůni medu vrstvit. Počínaje sprchovým a odličovacím gelem, přes tělové mléko a pleťový krém, krém na ruce až nakonec jako sladkou tečku balzám na rty.

A nakonec milá novinka - jako první šampon kosmetiky Nuxe přijde na trh právě ten medový - ale to až v příštím roce,..


20.11.2015

 

ARCHIV AKTUALIT

pujcky vlachovo brezi hypotecni uver ze stavebniho sporeni jak vydelat penize pres pc pujcky na smenku kadan sykora pujcky provident pujcky od soukromnika ceske budejovice pujcky novy Saldorf uver na kupu nehnutelnosti statni pujcka na bydleni nebankovni pujcka na koupi nemovitosti
 

Počet položek v košíku: 0 položek

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.